Konsultacje społeczne dotyczące projektu przebudowy ulicy Kwiatowej na odcinku od ulicy Pólwiejskiej do ulicy Rybaki

Szanowni Mieszkańcy,

Ulicę Kwiatową na odcinku od Półwiejskiej do  Rybaki czekają zmiany. Będąca niegdyś łącznikiem między ulicami: Półwiejską, a Rybaki i Łąkową, zatraciła swój pierwotny charakter.

Chcielibyśmy, aby ul. Kwiatowa wpisywała się w jej najbliższe otoczenie i razem z odnowioną ul. Rybaki tworzyła jedną spójną przestrzeń.

Pierwszym krokiem do zmian będą konsultacje, podczas których zaprezentowany zostanie projekt przebudowy ulicy.

Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami odbędzie się 9 maja (czwartek) o godzinie 17:00 w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 przy ul. Rybaki 17 w Poznaniu, na które serdecznie zapraszamy.

Dyskusja nad projektem ulicy rozpocznie konsultacje społeczne, które potrwają od 9 do 23 maja br. W tym czasie każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić swoje uwagi, opinie i propozycje wysyłając wiadomość email na adres kwiatowa@zdm.poznan.pl, lub dostarczając je na piśmie do siedziby Zarządu Dróg Miejskich przy ul. Wilczak 17 w Poznaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące przebudowy ul. Kwiatowej dostępne będą na naszej stronie stronie konsultacyjnej oraz na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich od dnia spotkania.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i do udziału w konsultacjach!

Do zobaczenia!

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej