Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Dzień Biznesu w CDV

2018-05-24 ( czwartek )
17:00-21:00
Sala N205, Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, Poznań

Wydarzenie organizowane przez Biuro Karier. "

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich - obowiązują jedynie zapisy poprzez formularz ze względui na ograniczoną liczbę miejsc

Szczegółowy plan i opis szkoleń:

  • 17.00-17.15 "Biznes to również ścieżka kariery" Marcin Milke Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości *Od pomysłu do realizacji. *Historia i anegdoty z moich doświadczeń na biznesowej ścieżce kariery. *Inkubator jako idealne miejsce do rozpoczęcia działalności.
  • 17.15-17.45 "Pewnym krokiem do własnej działalności" Bernadetta Abramowicz Taxodus *Konstytucja Biznesu i nowe możliwościach dla przedsiębiorców, *Jak w prosty sposób złożyć wnioski o działalność gospodarczą nie wychodząc z domu! *Koszty w firmie - czyli co ja mówię swoim klientom? *RODO w kilku zdaniach, co to takiego?
  • 17.45-18.15 "Na start i rozwój - co nowego w WARP?" Wiktoria Michalska WARP Sp. z o.o. *Szkolenia dofinansowane do 80%. *Dotacje do 2000/miesięcznie przez cały rok. *Pożyczki bez wkładu własnego do 500 tysięcy zł. *Aktualna oferta wsparcia startu i rozwoju firmy w Wielkopolsce
  • 18.15-19.00 "Trudne początki własnego biznesu - jak przetrwać i mieć z tego frajdę?" Dominik Matczak Silver hand *Jak motywować się mimo przeciwności losu? *Kiedy i jak zatrudnić pierwszych pracowników? *Jak dobierać osoby do współpracy? *Jak podzielić kompetencje w małej firmie? *Jak zdefiniować i powiększać portfel klientów? *Jak rozwijać poszczególne działy w firmie? *Jak zarządzać finansami?
  • 19.00-19.15 Przerwa
  • 19.15-20.00 "Jak zbudować wizerunek specjalisty w swojej branży? - czyli o skutecznej strategii komunikacji" Przemysław Duszczak dotRelations *Strategia budowania komunikacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz własnej firmy *W jaki sposób budować swoją pozycję eksperta? *Co przeciąga uwagę klientów? *Jakie są skuteczne kanały dystrybucji treści? *Jak zainteresować dziennikarzy naszym projektem? *Jak reagować na kryzys medialny?
  • 20.00-20.45 "Nawiązywanie wartościowych kontaktów biznesowych" Paweł Kolacki *Jak sprzedawać swoje usługi w na bardzo konkurencyjnym rynku? *Wybór partnera biznesowego na podstawie analizy psychologicznej grupy docelowej. *3 bardzo skuteczne narzędzia budowania wartościowych relacji.

Zobacz docs.google.com/forms/d/14Tb05F5pMDZ9j4SM1sZGdVrNOmjYeZxevrN7GFR48kA/edit