plakat

Slam na KontenerArt #2

13.06.2018
20:00 22:00

Nowy cykl slamów poetyckich w przestrzeni KontenerART rozpoczął się na dobre. Kolejne turnieje obejmą formaty slamów: improwizowanego, drużynowego, z rekwizytami, na najgorszy występ i wolnego.

Prowadzenie turnieju:

Maciej Mikulewicz Nadchodzące

Turnieje:

 • 13.06
 • 27.06
 • 11.07
 • 25.07
 • 08.08
 • 22.08
 • 05.09
 • 19.09

Regulamin:

 1. Organizatorem turnieju jest Fundacja KulturAkcja.
 2. Zarówno udział w slamie, jak i wstęp są bezpłatne.
 3. Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę pieniężną 150 zł, zaś za zajęcie drugiego miejsca nagroda wyniesie 50 zł. Pieniądze zostaną przekazane w gotówce lub za pomocą przelewu bankowego w terminie do dwóch tygodni po zakończeniu turnieju.
 4. Osoby chcące wystąpić w slamie dokonują zgłoszenia drogą mailową na adres poznanskislam@gmail.com bądź bezpośrednio u organizatorów w dniu slamu, o ile lista nie będzie już zamknięta.
 5. Organizatorzy mają prawo zamknąć listę w dowolnym momencie.
 6. Uczestniczki i uczestnicy prezentują podczas występu wyłącznie własną twórczość.
 7. Pojedynczy występ slamera lub slamerki nie może przekroczyć 3 minut, a w przypadku dogrywki 1 minuty.
 8. Slam zostanie rozegrany systemem pucharowym. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej rundy zostaną przeciwstawieni sobie poprzez losowanie. Osoba, która wygra w danej rozgrywce przejdzie do następnej rundy. Liczba rund będzie zależała od liczby zgłoszeń. O zwycięstwie w danej rundzie decyduje publiczność poprzez głosowanie. Kto otrzyma większą liczbę głosów, wygrywa. Przy nieparzystej liczbie uczestników prowadzący będzie modyfikował zasady tak, aby zachować równe szanse udziału w turnieju.
 9. Jeżeli podczas pojedynku slamerów głosy publiczności rozłożą się po równo, wówczas odbywa się dogrywka.
 10. Podczas turnieju nie wolno korzystać z żadnych rekwizytów, instrumentów muzycznych oraz podkładu muzycznego. Wolno czytać teksty z kartek i urządzeń elektronicznych.
 11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania dokumentacji występów (obejmującej wizerunek uczestników - udział w slamie oznacza złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na nieodpłatne i nieograniczone w czasie prawo do utrwalenia i rozpowszechniania przez Organizatorów wizerunku uczestnika) w celach promocyjnych i dokumentacyjnych.
 12. Kwestiami nieuwzględnionymi w regulaminie oraz jego interpretacją zajmuje się osoba prowadząca turniej.

Plakat

Zobacz web.facebook.com/events/430737567398181/