Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Bezpłatne sesje coachingowe online

2020-04-22 ( środa ) – 2020-05-13 ( środa )
Poznań Biznes Partner

Miasto Poznań i Pani Sylwia Kaźmierczak zapraszają na bezpłatną zdalną sesję coachingową.

Termin: 29 kwietnia 2020 r., godziny: 17:00, 18:00 i 19:00

Aplikacja: Skype

Czas trwania jednej sesji to od 45 do 60 minut.

Celem usprawnienia przebiegu spotkania prosimy o wcześniejsze skonfigurowanie komunikatora - ułatwi to komunikację i usprawni sesję.

Kiedy się wybrać na sesję? Czytasz te słowa i czujesz - Teraz? Odpowiedni moment!

Coaching to proces polegający na dialogu pomiędzy Tobą, a coachem opierający się na zaufaniu, otwartości oraz empatii. Coach jest partnerem, który w sposób odpowiedzialny słucha i wspiera Ciebie w wypowiadaniu Twoich, myśli, przekonań, odkrywaniu potencjału jakim dysponujesz oraz realizacji zamierzonych przez Ciebie celów. Głównym aspektem wspierającym proces coachingowy jest zadawanie pytań (oraz słuchanie odpowiedzi), które mają na celu odkrywanie potencjału zarówno zawodowego, jak i życiowego oraz pogłębianie Twojej samoświadomości w taki sposób, abyś wykorzystując przedmiotowy potencjał potrafił dążyć do realizacji swoich celów wywołując oczekiwaną zmianę. Zadawane pytania mają na celu motywację do działania, pogłębiają Twoją samoświadomość oraz budują zaufanie. Sesja coachingowa to droga z punktu A do punktu B. Punkt A jest miejscem obecnie Jesteś, punkt B jest zaś punktem "spełnienia" do którego dążysz, w którym chcesz się znaleźć. 

Coach  - Sylwia Kaźmierczak

Coach, trener, Project Menager. Jako trener oraz Kierownik Zespołu ds. szkoleń wprowadzała system SAP w Spółkach Skarbu Państwa w 14 Oddziałach. Łączy 10 letnie doświadczenie managerskie i trenerskie.  Jej umiejętności trenerskie zostały niejednokrotnie potwierdzone pozytywnymi listami referencyjnymi. Cechują ją wysokie zdolności interpersonalne oraz znajomość technik zarządzania. Obecnie w trakcie akredytacji ICF.

"W każdej pracy, której się podejmuję zarówno jako coach, trener czy też pracy opartej na projektach kieruję się pełnym zaangażowaniem w dążeniu do celu.  Niezwykle pomocnym w codziennej pracy są kompetencje z zakresu psychologii zarządzania. Używam narzędzi coachingowych i doradczych pozwalających na zbadanie potencjału oraz wykorzystanie go w najbardziej optymalny sposób. W pracy na stanowiskach menadżerskich implementuję inspirowanie celem poprzez stosowanie niekontrolujących sformułowań, używanie języka korzyści, a przede wszystkim zarażanie optymistycznym podejściem do każdego zaplanowanego zadania. Na co dzień staram się budować kolejne sieci kontaktów, gdyż bogaty networking pozwala na szersze perspektywy w każdym obszarze życia zawodowego.  Moim mottem w pracy jest "Każda zmiana to kolejna szansa na rozwój"."

Na coaching obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: 512-256-114 lub 885-994-955

Kontakt: , tel. 512-256-114 lub 885-994-955

Email: ods@um.poznan.pl