Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia ze zdjęciem W. Chmielarza.

Wirtualne Targi Książki: Wojciech Chmielarz

2021-05-19 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Już w najbliższą środę, 19 maja, startują Wirtualne Targi Książki. W ramach wydarzenia odbędzie się niemal 60 spotkań autorskich online poświęconych najciekawszym literackim premierom. W ich trakcie możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. 

Wirtualne Targi Książki zostaną zainaugurowane spotkaniem z Wojciechem Chmielarzem wokół jego najnowszej książki "Wilkołak" (Wydawnictwo Marginesy) - kontynuacji "Zombie" oraz "Wampira" i jednej z najbardziej wyczekiwanych literackich premier tej wiosny. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Zalewski, odtwórca jednej z głównych ról w oryginalnym serialu audio Empik Go "Wilkołak" na podstawie powieści. Artysta nie tylko weźmie udział w rozmowie, ale też po raz pierwszy wykona na żywo piosenkę "Wilk", inspirowaną produkcją. Utworu już teraz można posłuchać w aplikacji Empik Music. Rozmowę z autorem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Interaktywna transmisja odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom.

W trzeciej części cyklu gliwickiego prywatny detektyw Dawid Wolski zanurza się w bolesnej przeszłości i wyrusza tropem utraconej przed dziesięcioma laty ukochanej - Igi. Dostrzega ją na pogrzebie swojego ojca - mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy kobiety jego życia. Iga jest o dziesięć lat starsza, zmieniona, ale Wolski nie ma nawet cienia wątpliwości, że to naprawdę ona, choć nikt mu nie wierzy. Rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, w które wciąga prokuratora Adama Górnika, jedynego przyjaznego mu człowieka. Prawda okaże się jednak nie do zaakceptowania.

Zobacz www.facebook.com/empikcom