Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Marka osobista

Budowanie swojej Marki opartej na Zwinności Osobistej

2020-11-12 ( czwartek )
17:00-17:45
Internet

Osoby, które uczestniczyły w webinarze w dniu 12 października "Marka osobista w biznesie - rozwój w świecie VUCA" jako bonus dla Państwa:) A dla osób, które nie mogły wtenczas do nas dołączyć, jest to okazja zarówno do otrzymania wiedzy w pigułce podczas 30 minutowego webinaru, jak i do uczestniczenia w 15 minutowej dyskusji o zwinności osobistej.

Nadmiar pilnej pracy i brak czasu na realizowanie ważnych zadań to powszechny problem, stąd potrzeba nauczenia się metodyki, która pozwoli osiągać istotne dla nas cele, a w konsekwencji żyć bardziej sensownie.

Warto tym samym przyjrzeć się zwinności osobistej w swojej codziennej pracy w roli liderów zespołów, menedżerów, współwłaścicieli start-up, osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej lub rozpoczęcie nowych projektów.

Podczas webinaru omówimy:

  • Co jest istotą zwinności osobistej w Twojej obecnej roli?
  • Jak tworzyć mapę priorytetów?
  • Jak wprowadzić zwinność osobistą do swojego życia?

Buduj swoją markę osobistą w oparciu o elastyczną metodykę działania, która pozwoli Ci realizować swoje cele, a także działać w sposób rzetelny, terminowy i wnoszący wartość do własnego życia zawodowego oraz swojego zespołu, klientów czy osób, z którymi współpracujesz.

Webinar : "Budowanie swojej Marki opartej na Zwinności Osobistej" jest realizowany w ramach cyklu dzielenia się wiedzą promującego Studia Podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu "Marka osobista w biznesie".

Zapis na wydarzenie możliwy jest na stronie internetowej.

Zobacz akademiawellbeing.pl/webinar/budowanie-marki-osobistej/