x

K.S. Quartet - koncert

2018-09-25 ( wtorek )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Kategoria: Muzyka

Kacper Suchanek to 18-letni muzyk z Poznania. Od zawsze związany ze sceną, występował w wielu muzycznych projektach wykonując rozmaite gatunki muzyki od grunge-u,  punku przez blues i pop na jazzie kończąc.
Od dziecka ten młody gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer związany był ze sztuką ucząc się gry na fortepianie. Naukę kontynuował w POSM II st będąc laureatem prestiżowych konkursów. W liceum muzyk poświęcił się pasji gry na gitarze przechodząc na wydział Jazzu i pobierając nauki u legend tego gatunku takich jak: Zbigniew Wrombel, Witold Żuromski, Piotr Kałużny, czy Bartosz Kucz.  Swoimi koncertami uświetniał sceny m.in Łodzi, Warszawy, Krakowa, ale przede wszystkim rodzinnego Poznania.

Doświadczenie dało mu możliwość skomponowania i nagrania pierwszej własnej EP. Wolny w swojej twórczości jak i poglądach bezkompromisowo miesza gatunki i style, nadając tym starym,  energiczny powiew. W jego muzyce odnaleźć można mocno zakorzeniony blues, pop, trap, czy alternatywę.

W projekcie K.S. Quartet razem ze wspaniałymi muzykami chce zaprezentować swoje stare i nowe kompozycje oraz przytoczyć utwory jego idoli w nowych aranżacjach.

Kacper Suchanek - śpiew, gitara, Mikołaj Suchanek - instrumenty klawiszowe, Kasia Schmidt-Przeździecka - bas, Władek Rajewski - perkusja

Bilety - 20 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/