Letnia Scena na Wilczaku - piątkowe atrakcje w ramach Festivalu Malta

24.07 – 25.07.2020
19:00 03:00

Improwizacje Klubu Komediowego, koncert Barbary Wrońskiej, szalone silent disco - organizatorzy zapraszają na piątkowe wydarzenia Sceny na Wilczaku, która od środy zlokalizowana jest przy ul. Przełajowej 5.

O 19:00 na scenie będzie improwizować warszawski Klub Komediowy - hasło startowe: "Taki mamy klimat". To piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą - a każdy, komu nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do ich rozmowy.

Wieczorny koncert zagra Barbara Wrońska, wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, artystka niebanalna i nieprzewidywalna. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse, który stworzył muzykę do filmu Córki dancingu Agnieszki Smoczyńskiej. Miłośników tanecznych imprez organizatorzy zapraszają o 23:00 na plenerowe silent disco - zagrają Lazy Dee (electro, dance, rock, dubstep), DJ Jasiu (taneczne hity 80s, 90s, radio hits) oraz Refugee's Sound (funk, soul, hip hop, 80s).

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Zobacz malta-festival.pl