plakat

Oswoić stres - konferencja w Poznaniu

27.01.2018
09:30 14:30

Stowarzyszenie Na Rzecz Zdrowego Stylu Życia "Twoja Moc" zaprasza na konferencję "Oswoić stres".

W dzisiejszym świecie panuje pewien paradoks - ludzie stale podnoszą jakość swojego życia, ale jednocześnie sami windują swój poziom stresu. Nadmiar opcji i możliwości zmusza ich do ciągłego podejmowania decyzji i dokonywania wyborów. Wielu ludzi jest przez to sfrustrowanych i zdezorientowanych - nie bardzo wie, jak poprawić swoją sytuację. Nie ma jednego rodzaju stresu i nie ma jednego sposobu radzenia sobie ze stresem. I raczej nie da się go dzisiaj uniknąć.

To właśnie o tym bęzie rozmowa podczas najbliższej konferencji, a będzie to absolutnie wyjątkowe wydarzenie!

Tym razem oprócz wykładu dr Beaty Pieczyńskiej i psycholog Bożeny Kawickiej, spora część konferencji poświęcona będzie debacie eksperckiej. Podczas debaty będzie możliwość wysłuchania specjalistów z różnych dziedzin życia, ale - co najważniejsze - będzie też sporo czasu na zadawanie pytań.

Oto eksperci:

 • Dr Beata Pieczyńska- doktor nauk biologicznych (genetyk), terapeutka TMC (Tradycyjna Medycyna Chińska ) z kilkunastoletnim doświadczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (PTTMC), posiada niesamowity dar - nawet najbardziej zawiłe zagadnienia potrafi przekazać w prosty, przystępny sposób. współzałożycielka i wiceprezes Stowarzyszenia"Twoja Moc".
 • Psycholog Bożena Kawicka - niezwykle doświadczona, certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii, psycholog kliniczny, specjalizuje się w siucydologia, psychotraumatologii i somaopsychologii. W 2012 roku otrzymała honorowy tytuł profesora oświaty.
 • Gość specjalny: Maia Sobczak - psycholog, sięgający ochoczo do psychologii pozytywnej, dietoterapeutka, pracuje w oparciu o najstarsze medycyny świata, konsultantka Ajurwedy z ramienia Jiva institute w Indiach. Na co dzień tworzy zdrowe, wzmacniające ciało i umysł receptury, leczy pysznym jedzeniem, fotografuje, pisze artykuły, prowadzi warsztaty i wykłady, stylizuje kulinarnie. Swoją pasją dzieli się na blogu Qmamkasze.pl. W życiu kieruje się zasadą równowagi i szkołą środka, pasjonuje się wpływem naturalnych składników na organizm i psychikę, wierzy że sekret szczęścia ukryty jest w codzienności, prostocie, zwykłych gestach a dobre podstawy buduje się od dzieciństwa.
 • Krzysztof Chris Wadelski założyciel Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój - doświadczony terapeuta, instruktor, trener, specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania stresem oraz warsztatach i zajęciach pracy z ciałem.
 • Holistyczna Pracownia Urody Joanna Popiół - kosmetolog i masażysta, specjalizująca się w masażach głęboko odprężających i relaksujących, od 20 lat prowadzi Holistyczną Pracownię Urody na poznańskim Łazarzu, w której kobiety mają okazję odnaleźć swój wewnętrzny spokój.
 • Łukasz Marcinkowski - współautor niezwykłego miejsca, jakim jest Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, współautor książek "O kwiatach" i "O roślinach" - opowie o hortiterapii - czyli wpływie kwiatów na nasze samopoczucie.

Plan konferencji:

 • 9.30 - rozpoczęcie
 • 9.45 - 10.45 wykład psycholog Bożeny Kawickiej
 • 10.45 - 12.00 wykład dr Beaty Pieczyńskiej
 • 12.30 - 14.15 - debata ekspercka
 • 14.15 -14.30 - losowanie i zakończenie

Zobacz www.stowarzyszenietwojamoc.pl