Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystów.

Spektakl gościnny - Pikantni

2024-02-24 ( sobota )
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

"Pikantni" to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce - zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność.

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę.

Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują? Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi - to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. "Pikantni" to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:

  • Anna Mucha
  • Barbara Kurdej-Szatan / Monika Dryl / Dominika Kachlik
  • Maurycy Popiel
  • Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 100 minut z przerwą

Bilety w cenach nominalnych*  100, 130 i 170 zł (w zależności od miejsca).

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w: