Dodaj obiekt - Domy pomocy społecznej, zakłady opiekuńczo-lecznicze

Ośrodek opieki dziennej PETRA senior

Opis

PETRA senior to kameralny ośrodek proponujący całodzienną opiekę wszystkim seniorom potrzebującym wsparcia i opieki w ciągu dnia. Różnorodna oferta zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych w Ośrodku kierowana jest zwłaszcza do osób, które ze względu chorobę, stopień niesamodzielności i występujących zaburzeń poznawczych wymagają szczególnej opieki. Opiekę zapewnia się również osobom w przebiegu chorób neurologicznych, po udarach i urazach głowy. To także rozwiązanie dla osób potrzebujących pomocy w codziennej opiece nad osobą starszą.


PETRA senior zapewnia przyjazną, domową atmosferę i zajęcia w małych grupach. W swojej pracy koncentruje się na jakości podejmowanych działań terapeutycznych popartych staranną diagnozą.  Celem pracy jest zadowolenie podopiecznych, zapewnienie im komfortu, poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji z dobrze spęczonego czasu. W trakcie codziennych zajęć wspierana jest samodzielność podopiecznych, która umożliwia im jak najdłuższe dobre funkcjonowanie w środowisku domowym.

Opis

Opieka w godzinach 7:00-17:00, całodzienne wyżywienie, zróżnicowany program dnia, rehabilitacja ruchowa i poznawcza, wykwalifikowany personel, także opieka medyczna - wsparcie neurologa i neuropsychologa oraz duży wybór usług dodatkowych. 

Dojazd

Można dojachać z łatwością środkami komunikacji miejskiej - tramwaje linii 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 oraz liniami autobusowaymi nr 69 i 63.   

Wróć do listy

sieci społecznościowe