Dodaj obiekt - XV edycja

Laureat w kategorii Mikroprzedsiębiorca Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o.

Opis

Firma Phoenix Distribution Ltd sp. z o.o. oferuje wyłącznie markowe produkty najwyższej jakości, sprawdzone i cieszące się zaufaniem Klientów. Doświadczenie i wiedza o oferowanych produktach i producentach pozwala na proponowanie odpowiednich do wymagań materiałów i zamienników spełniających normy oraz na kompletację i realizację zamówień zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Dobra organizacja logistyki, pozwalająca na pewną, terminową i zgodną z zamówieniem dostawę na miejsce docelowe ma duże znaczenie dla Klientów.

Firma posiada w ofercie bogaty wachlarz produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny może obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Dostarcza sprawdzonej jakości materiały renomowanych producentów. Zapewnia kompleksową obsługę inwestycji wraz z transportem.

Firma jest przedstawicielem wielu firm w Polsce, oferuje współpracę m.in. w zakresie: dachów skośnych i płaskich, izolacji i hydroizolacji, dachów i tarasów zielonych, suchej zabudowy wnętrz, systemów elewacyjnych, chemii budowlanej i budownictwa drogowego.

W ostatnim czasie wprowadza na rynki europejskie nowoczesne rozwiązania naszych Partnerów z Polski i zagranicy.

Klipy audio/video

Wróć do listy

sieci społecznościowe