Zdjęcie ze spektaklu

Zwierzęta to najbliższe człowiekowi żywe istoty. Kochamy je, cieszymy się ich obecnością, a jednocześnie próbujemy zdominować, nie dociekając, co czują, jakie są naprawdę. A co by było, gdybyśmy odkryli w pełni ich dziką i zaskakującą naturę? Obudzili w sobie empatię dla zwierząt? Poczuli szacunek dla autonomii, naturalnego piękna i instynktownej mądrości? Spektakl "KoczkodanSe" przeznaczony dla młodych widzów w wieku 6-11 lat. Utwór wpisuje się z jednej strony w realizowany przez Polski Teatr Tańca idiom "Człowiek - zwierzę", z drugiej zaś jest elementem naszej misji: chcemy zarażać tańcem dzieci. Dzieci od wieków słyszą i widzą w bajkach, że zwierzęcy bohaterowie czują i cierpią, potrafią się martwić i cieszyć, że umieją i kochać, i nienawidzić; że ich uczucia niczym nie różnią się od emocji ludzi. Szkoda jednak, że widzimy to tylko w bajkach.

"KoczkodanSe" opowiada prostą historię, a jednak - oprócz wzruszeń i zabawy - liczymy, że zasieje ciekawość, miłość i magię, którą bohaterowie naszej bajki odnaleźli... w sobie.

Na spektakl zapraszamy grupy szkolne. W sprawie biletów grupowych prosimy o kontakt mailowy na adres: bilety@ptt-poznan.pl

Bilety indywidualne tutaj: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-749-koczkodanse--76562?id=553544

akt.sw

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio:

Zobacz ptt-poznan.pl