Szyldownik, czyli jak właściwie umieścić szyld informujący o prowadzonej działalności

Szyldownik, czyli poradnik skierowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą oznakować miejsce prowadzonej działalności w sposób funkcjonalny i estetyczny, zgodny z zasadami kompozycji i oczekiwaniami miejskiego konserwatora zabytków oraz plastyka miejskiego.

Szyldownik jest kolejnym materiałem towarzyszącym pracom nad projektem uchwały krajobrazowej.

Materiał dostępny w formacie pdf, ale każdy zainteresowany może otrzymać szyldownik w formie papierowej w Biurze Obsługi Mieszkańca Wydziału Urbanistyki i Architektury, przy pl. Kolegiackim 17, p. III. pokój 340 lub 342. Zapraszamy !

Załączniki


ODKRYJMY POZNAŃ

Opracowaliśmy propozycje regulacji dotyczące reklam, szyldów, małej architektury i ogrodzeń. Zapoznaj się z nimi lub przedstaw nam swoje pomysły. Rozwiązania, które wspólnie wypracujemy, uporządkują przestrzeń naszego miasta i sprawią, że Poznań wypięknieje.

Jacek Jaśkowiak

Prezydent Miasta PoznaniaZakończenie etapu zbierania opinii do 'propozycji zapisów do uchwały krajobrazowej'

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odbyte spotkania oraz przesłane opinie do 'propozycji zapisów do uchwały krajobrazowej'.

Obecnie analizujemy wszystkie komentarze. 

Jednocześnie informujemy, że zebrany materiał opracujemy w przystępnej i zrozumiałej formie, i udostępnimy na niniejszej stronie internetowej do końca marca 2018 r.