Arcy-Afera
Od 3 października, przez tygodnie od poniedziałki do piątku, o godz. 8.30 i 16.30 na antenie Radia Afera (98,6 FM) czytane będą fragmenty powieści "Arcymistrz" Piotra Bojarskiego.
Książka wydana w 2015 r. przez Wydawnictwo Miejskie Posnania, to kolejna powieść Piotra Bojarskiego, której bohaterem jest poznański policjant Zbigniew Kaczmarek. Akcja dzieje się w międzywojennym Poznaniu, w roku 1928 r. Głównym generatorem kryminalnych wydarzeń, z którymi musi zmierzyć się główny bohater okazują się szachy - gra o wiele bardziej sensacyjna niż moglibyście przypuszczać.
W radiu Afera usłyszycie 20 odcinków (każdy ok. 3-4 minut). Fragmenty zostaną tak wybrany, aby nie zdradzić zakończenia. O tym kto czyha na życie arcymistrza będzie się można dowiedzieć, czytelnik może dowiedzieć się czytając książkę osobiście.
Nasza "książkowa" współpraca z Radiem Afera nie zakończy się na "Arcymistrzu" :)
mat.
Odwiedź także
Zobacz również
Pierwszy tramwaj z Bonn już przystosowany
Ulice i chodniki na Osiedlu Szczepankowo-Spławie-Krzesinki
Jak zarządzać zabytkowymi fortami?