Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Rajd Niepodległości i Rajd Seniora na Torze "Poznań"

2017-11-11 ( sobota )
Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3, Przeźmierowo k/Poznania

W Święto Niepodległości, 11 listopada - Automobilklub Wielkopolski zaprasza  wszystkich zmotoryzowanych turystów, na Tor Poznań, na dwie imprezy.

X OGÓLNOPOLSKI RAJD SENIORA to impreza dla osób "60 plus". Rajd ten, prowadzić będzie drogami powiatu poznańskiego.  Trzygodzinna trasa powiedzie z dala od zatłoczonych szybkich szos. Uczestnicy zobaczą kilka urokliwych i mało odwiedzanych miejsc turystycznych oraz przystaną na chwilę, w miejscach upamiętniających walkę o wolność i niepodległość Naszej Ojczyzny.

Zgłoszenia w siedzibie Klubu przy ul. Towarowej 35/37 w Poznaniu w Dziale Turystyki - tel. 61 853 61 03 lub mailem turystyka@aw.poznan.pl

Wpisowe 25 zł.

Uczestnicy XXV RAJDU NIEPODLEGŁOŚCI, rajdu przeznaczonego dla wszystkich grup wiekowych, pojadą inną trasą, przez Poznań i powiat poznański. Również, na 3 godzinnej trasie odwiedzane będą Miejsca Pamięci, gdzie uczestnicy zapalą znicze.

Zgłoszenia w siedzibie Klubu przy ul. Towarowej 35/37 w Poznaniu w Dziale Turystyki - tel. 61 853 61 03 lub mailem turystyka@aw.poznan.pl

Wpisowe 40 zł.

Po powrocie na Tor Poznań uczestników czekają próby sportowe, testy na zręczność celność, zabawy na symulatorach oraz pakiet pogadanek i spotkań na tematy bezpieczeństwa ruchu drogowego, bezpieczeństwa w życiu codziennym , tematyki ubezpieczeń itp. Dla wszystkich również "impezka niespodzianka", posiłek "rajdowy", różne gadżety oraz rogal świętomarciński.

Zwycięzcy rajdów i zwycięzcy poszczególnych konkurencji zręcznościowych uhonorowani zostaną pamiątkowymi pucharami, medalami oraz nagrodami i upominkami.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Automobilklubu Wielkopolski www.aw.poznan.pl