Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: pełen etat

Wymagania:

1. Obywatelstwo polskie. 2. Wykształcenie min. średnie o profilu ekonomii i finansów. 3. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie. 4. Doświadczenie w prowadzeniu płac. 5. Biegła obsługa komputera w zakresie programu płacowego PROGMAN, PŁATNIK, SIO 6. Odpowiedzialność, systematyczność. 7. Znajomość przepisów prawa z zakresu płac, ubezpieczeń społecznych. 1. Dokumenty potwierdzające poziom i kierunek wykształcenia. 2. Dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje. 3. Inne dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje. 4. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 5. CV i list motywacyjny. 6. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji.

Zakres obowiązków:

1. Obliczanie i sporządzanie list płac. 2. Sporządzanie przelewów wynagrodzeń i potrąceń. 3. Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS. 4. Prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego. 5. Wykonywanie odpowiednich sprawozdań.

Miejsce i termin składania dokumentów: Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Żonkilowa 34 Poznań. Składanie dokumentów aplikacyjnych: do 20.04.2018 r. w godz. od 8:00 do 14:00.

Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu
ul. Żonkilowa 34 60-175 Poznań
61-8677-916
kadry@sp78poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2018-04-09

Oferta ważna do: 2018-04-20