UKS SP 26 ze złotym medalem Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego

Złoty medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego zdobyła w minioną sobotę drużyna hokeja na trawie Uczniowskiego Klubu Sportowego ze Szkoły Podstawowej nr 26. Zawodnicy pod kierownictwem trenera Hieronima Stawujaka rozegrali bardzo dobre mecze podczas Turnieju, który odbył się w Środzie Wielkopolskiej.

SP 26 - grafika artykułu
SP 26

Po dwóch pierwszych turniejach które odbyły się 7.01 w Środzie Wielkopolskiej oraz 19.02 w Tulcach, drużyna SP 26 prowadziła z 23 punktami. 17 punktów miał Skwarek Swarzędz i i 14 punktów Politechnika.

Ostatni turniej odbył sie w Środzie Wielkopolskiej 25.03 gdzie drużyna SP 26 wygrała z Polonia 2:1, z Juventa 3:1, z Lipnem Stęszew zremisowało 0:0 oraz 1:1 z Politechnika. Do tego doszła porażka ze Skwarkiem Swarzędz 0:4.

Ostatecznie drużyna SP 26 zdobyła 1. miejsce i została Mistrzem Województwa Wielkopolskiego.