Centra Kultury i Rozwoju Dziecka na planie Dodaj obiekt - Centra Kultury i Rozwoju Dziecka

Dobry Początek "Klub dla Rodzin"

Opis

"Dobry Początek" to pierwszy Klub dla Rodzin w Poznaniu. Estetyka miejsca sprzyja skupieniu na zajęciach.


Duża przestrzeń, którą łatwo zaaranżować czy podzielić, pozwala zachować dynamikę zajęć dla dzieci, a także organizować kursy dla rodziców - na przykład pierwszej pomocy.


Mniejsza sala klubowa z aneksem kuchennym w czasie zajęć dla dzieci daje rodzicom możliwość rozmów w domowej atmosferze. Tutaj też odbywają się konsultacje specjalistów: między innymi fizjoterapeuty, psychologa, dietetyka.


Klub jest doskonale wyposażony, aby organizować przyjęcia rodzinne (chrzciny, urodziny itp.), na których mają być mali goście. Są tu również stoły bankietowe dla dorosłych, jak i małe stoliki oraz przestrzeń do zabaw i animatorka dla najmłodszych. Sale mają też wentylację i klimatyzację.


Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a rodzic może przyglądać się, jak jego rozwój idzie w dobrym kierunku.


WARSZTATY DOBREJ ZABAWY (3 - 12 m - cy)


Cykliczne spotkania dla rodziców z małymi dziećmi. Specjaliści podpowiadają, jak się bawić z niemowlęciem, a przy okazji je rozwijać.


KLUB RADOSNEGO MALUCHA (1 - 3 lata)


Połączenie szczególnych warunków klubu z doświadczeniem Ideowni. Program opracowała psycholog dziecięca, która dba również o to, aby animatorki jak najlepiej prowadziły zajęcia kilkudziesięciu grup.


MINI BALET (3 - 7 lat)


Zabawa, która uwrażliwia na muzykę, uczy poczucia rytmu, gracji ruchów. Pomaga również budować pewność siebie i utrzymać ładną sylwetkę.


LABOLATORIUM ODKRYWCÓW (5 - 7 lat)


Samodzielne wykonanie doświadczeń jest świetną zabawą. Takie eksperymenty rozbudzają w dzieciach zafascynowanie światem nauki.

Wróć do listy