Centra Kultury i Rozwoju Dziecka na planie Dodaj obiekt - Centra Kultury i Rozwoju Dziecka

Szkoła Języków Obcych Program-Bell

Opis

Doskonała zabawa, wspaniały wypoczynek, a jednocześnie nauka języka angielskiego na półkoloniach dla dzieci od 6 do 9 roku życia. Wierzymy, że zajęcia z native speakerami to najbardziej zgodna z naturą i najskuteczniejsza metoda uczenia małych dzieci języka obcego i dlatego letnie warsztaty poprowadzą lektorka brytyjska Jo oraz nauczyciel anglista.

Tygodniowe, tematyczne warsztaty mogą stać się wspaniałą przygodą wakacyjną w języku angielskim, pozwolą dzieciom na wyzwolenie ich kreatywności i uzewnętrznienie emocji poprzez przygody, które przeżyją w tajemniczym świecie zwierząt lub na cudownej wycieczce dookoła świata bez bagażu.

Do wyboru są dwa pięciodniowe turnusy: It's a Jungle out there! oraz Non - Stop Ticket  Around the World. Po szczegóły prosimy zajrzeć na stronę internetową!

Z Program-Bell nauka języka jest nie tylko skarbem, ale też niezwykłą przygodą.W trakcie lekcji, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli anglistów oraz native speakerów, znajdują się elementy zajęć plastycznych i muzycznych, które  pomagają dzieciom  w interakcjach miedzy sobą, rozwijają ich kreatywność i utrwalają słownictwo.

W trakcie nauki języka obcego ważne jest, aby oprócz zabawy ruchowej, piosenki czy rymowanki, dzieci mogły poświęcić kilka minut na zrobienie ilustracji, kolorowanki czy wykonanie rysunku, które będą odzwierciedlać ich emocje. Dodatkowo, jest to po prostu doskonała zabawa i sposobność do wyjścia z ławki.

Ponadto, stały kontakt z językiem mówionym podczas zajęć prowadzonych przez rodowitych Anglików czy Amerykanów pozwala dzieciom w sposób naturalny przyswoić poprawną wymowę, jak i strukturę języka. Dzięki temu angielski staje się przyjazny i prosty.

Wróć do listy