XIII Rajd Samochodowy Krewnych i Znajomych Królika

09.10.2011
10:00

Trasa biegnie do Wągrowca - jedynego powiatu ościennego w jakim rajdowicze FX jeszcze nie byli - tym samym zamykając okrąg wokół powiatu poznańskiego.

W jesiennych kolorach FX partnerzy zapraszają wszystkich, którzy lubią rajdowe emocje i dobrą zabawę na XIII Rajd Samochodowy Krewnych i Znajomych Królika. Rajd wyrusza w niedzielę, 9 października 2011 roku o godzinie 10.00. Miejsce startu organizatorzy podadzą najpóźniej w poniedziałek przed rajdem.
Rajd ten jest trzecim z cyklu Rajdowego Pucharu FX 2011 "Wielkopolskie Podróże". Podczas "Wielkopolskich Podróży" rajdowicze odwiedzają ościenne powiaty zwiedzając na trasie ciekawostki krajoznawcze i turystyczne. Trasa biegnie do Wągrowca - jedynego powiatu ościennego w jakim rajdowicze FX jeszcze nie byli - tym samym zamykając okrąg wokół powiatu poznańskiego.
Na trasie rajdu organizatorzy przewidują konkursy zabawowe, testy tematyczne związane ze zwiedzanymi miejscami, samochodowe próby sprawnościowe i oczywiście przejazd około 75 - kilometrowej trasy wg itinerera strzałkowego. Na mecie na uczestników czeka ciepły poczęstunek, a także pamiątkowe gadżety od organizatorów i sponsorów. Dla najlepszych załóg organizatorzy przygotowali puchary i nagrody.
Szczegóły dotyczące rajdu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.fxpartnerzy.pl Informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr 61-8266275.