XVII edycja konkursu Poznański Wolontariusz Roku

XVII edycja konkursu Poznański Wolontariusz Roku

2016-11-02 ( środa ) – 2016-11-20 ( niedziela )
3 Maja 46, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych

"Zwykli ludzie, niezwykłe działania!"

Rusza XVII edycka konkursu Poznański Wolontariusz Roku! 

3, 2, 1... START! 

Kto może wziąć udział w konkursie?

-Praktycznie każdy, nie ma żadnych ograniczeń poza jednym - zgłaszana osoba/organizacja musi działać na rzecz Poznania i/lub jego mieszkańców.

Co zrobić, żeby zgłosić swojego kandydata/kandydatów?

-To bardzo proste - wystarczy pobrać załączony poniżej formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i odesłać drogą elektroniczną  najpóźniej do 20 listopada 2016 roku na adres ngo@um.poznan.pl 

-Formularz można także wypełnić, wydrukować i dostarczyć  do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych (ul. 3 Maja 46) i zostawić w Biurze Podawczym na parterze lub wysłać pocztą (decyduje data doręczenia).

Niezależnie od sposobu doręczenia zgłoszenia prosimy w temacie e-maila lub na kopercie umieszczać dopisek Poznański Wolontariusz Roku 2016

Być może wielu z Was zastanawia się co dzieje się z takim zgłoszeniem później? Otóż zbieramy je wszystkie i przekazujemy członkom Kapituły Konkursu. Po wnikliwej lekturze członkowie Kapituły dokonują wstępnych wyborów i wskazują swoich "faworytów", z którymi będą chcieli się spotkać w drugim etapie konkursu, czyli na posiedzeniu Kapituły.
Posiedzenie Kapituły Konkursowej odbędzie się 6 grudnia, to wtedy członkowie kapituły podejmą najtrudniejszą dezycję - komu przyznać tytuł Poznańskiego Wolontariusza Roku 2016.

Podsumowaniem konkursu będzie uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną nagrody oraz wyróżnienia. W tym roku odbędzie się ona w 15 grudnia 2016 roku w Centrum Kongresowo -

Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Warto dodać, że Rektor Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. Andrzej Tykarski sprawuje nad konkursem patronat honorowy.

Na zwycięzców oprócz prestiżowych tytułów Poznańskich Wolontariusz Roku czekają również atrakcyjne nagrody finansowe :)

Jak co roku dla osób zaangażowanych w wolontariat i sam konkurs mamy zaproszenia na koncert niezwykłej gwiazdy, której występ odbędzie się po części oficjalnej! :)

Zachęcamy do udziału!!!

Prosimy o udostępnianie oraz promowanie konkursu! Warto! ;)

Formularz zgłoszeniowy

Zobacz www.poznan.pl/mim/ngo/news/ruszyla-xvii-edycja-konkursu-poznanski-wolontariusz-roku,99537.html