Koncert Metallica Show

Metallica Show - koncert

2017-02-01 ( środa )
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kwartet z Kijowa nosi oficjalnie zatwierdzone miano "official Metallica tribute band"! A to już nie przelewki! No i okazja jest nie lada, bo w tym roku mija 30 lat od wydania jednego z najbardziej kultowych albumów w historii muzyki metalowej - "Master of Puppets"!
Zespół zagra poza utworami z tego krążka także najpotężniejsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles, z energią i brzmieniem tak podobnym do oryginału, jak to tylko możliwe!

Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągnęli wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Jest też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jednen z najbardziej udanych koncertów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w "Moskwa Kremlin Palace", gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się najliczniejszym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Obecnie Scream Inc. jest w trasie po Europie Wschodniej i Zachodnie. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć najlepszych tribute band Metalliki w historii!

Bilety: 30 zł - miejsca stojące, 40 zł - miejsca siedzące (tylko antresola).

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/