a

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show

04.03.2017
19:00

UWAGA! Nastąpiła zmiana miejsca koncertu!

Szczegóły na http://koncertfilmowy.pl/

Koncert Muzyki Filmowej, który miał się odbyć 4 marca w Hali Arena (o 16:00 i 19:00) został przeniesiony do Hali nr 7A MTP. Bilety zachowują ważność. Wejście na koncert bramą nr 9 od ul. Głogowskiej. Więcej informacji:  www.koncertfilmowy.pl i tel. 22 397 83 01.

4 marca 2017 roku Polska Orkiestra Radiowa oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają w Hali Arena w Poznaniu jedne z najbardziej rozpoznawalnych utworów ostatnich lat - motywy znane z takich kinowych hitów jak: "Gladiator", "Incepcja", "Pearl Harbor" i "Król lew".

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy "człowiek-orkiestra". To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status gwiazdy. Na muzykę Hansa Zimmera chodzi się do kina tak, jak na nowe role Leonarda DiCaprio czy Angeliny Jolie. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa - ubiegłoroczna nominacja do Oscara za muzykę do blockbustera "Interstellar" jest już dziesiątą w karierze Zimmera. Przełomami w jego twórczości były trzy głośne tytuły: "Karmazynowy przypływ", "Król lew" oraz "Gladiator" - podczas marcowego koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity właśnie z tych filmów.

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.

WYKONAWCY KONCERTU

Polska Orkiestra Radiowa
Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej
Anna Lasota - solistka
Maciej Sztor - dyrygent
Magdalena Miśka-Jackowska - słowo o muzyce

PROGRAM KONCERTU

Max Steiner - fanfara Warner Bros.

Hans Zimmer - Gladiator
Hans Zimmer - Incepcja
Hans Zimmer - Batman: Mroczny Rycerz

Hans Zimmer - Ostatni Samuraj
Hans Zimmer - Kod da Vinci

Hans Zimmer - Madagaskar
Hans Zimmer - Kung Fu Panda
Hans Zimmer - Król lew

Hans Zimmer - Karmazynowy przypływ
Hans Zimmer - Pearl Harbor
Hans Zimmer - Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Bilety w cenie: 89, 129, 149, 169, 189 zł
Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat czterech (siedzących na kolanach rodziców).

opr.sw

Bilety dostępne w: