s

Szymon Majewski karierę rozpoczynał w Radiu Zet, gdzie prowadził popularne cykle Sponton, Szymoniada i Majewiada, prowadził też programy PogoDyńka, Bułka z Szymkiem i wywiady z gwiazdami w programie Nie mam pytań. Współpracował z największymi stacjami telewizyjnymi: TVP, Canal+ i TVN. Sporadycznie występował w filmach (m. in. w obu częściach "Kilera"), jest laureatem wielu wyróżnień telewizyjnych, m. in. Złotej Telekamery za całokształt twórczości. Obecnie pracuje ponownie w Radiu Zet.
W swoim monologu "One mąż show", na przykładzie własnego małżeństwa, opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacjach kobieta-mężczyzna i mąż-żona. To opowieść o bezkompromisowym uczuciu złożona z przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji.
Spektakl to "ciepła, ironiczna i autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa o powieść męża - zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami, zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek". Wieczór ilustrować będą zdjęcia z historii małżeństwa Majewskich, a widzowie staną się partnerami i świadkami zwierzeń niepoprawnie zakochanego człowieka.

Bilety - 49 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz www.goksezam.pl/