Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl dla dzieci - 35 maja

2017-11-24 ( piątek )
12:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Dla dzieci od 7. roku życia.

"35 maja"
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. A. Smolki

Spektakl prezentowany w ramach Festiwalu Teatralnego KONTEKSTY REDEFINICJE organizowanego przez Teatr Animacji w Poznaniu.

"35 maja" to barwna, pełna dynamicznych zwrotów akcji i zabawnych historii opowieść o chłopcu, który - wraz ze stryjem Nagietkiem i przyjaznym koniem Negro Kaballo - ruszył w drogę w poszukiwaniu Mórz Południowych.

Zabawny, pobudzający wyobraźnię spektakl, pokazuje piękno relacji międzyludzkich oraz uświadamia, jak dzięki wyobraźni można poradzić sobie z problemami otaczającego nas świata, przezwyciężyć smutek i nie poddawać się.

Każda z przedstawionych w spektaklu historii kryje w sobie bardzo ciekawe przesłanie o tym jak ważne jest być sobą, poszukiwać szczęścia, mieć pasje, ufać bliskim, nie ulegać pokusom błyszczącego świata reklam i ruszać głową w codziennej gimnastyce naszej wyobraźni. Bo to właśnie w naszych myślach świat nie ma granic.
Twórcy:

  • Adaptacja: Malina Prześluga
  • Scenografia: Pavel Hubička
  • Muzyka: Piotr Klimek
  • Multimedia: Krzysztof Kiziewicz
  • Obsada: Mariola Ordak-Świątkiewicz, Agnieszka Zyskowska-Biskup, Zygmunt Babiak, Łukasz Bugowski, Krzysztof Jarota, Miłosz Konieczny, Andrzej Szymański

Czas trwania: 75 minut

Bilety w cenach 28 i 25 zł (w zależności od miejsca) oraz po 14 zł (z KRD).

_
opr.LT