Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Multimedialne show - Gwiezdne Wojny Koncertowo

2017-11-25 ( sobota )
19:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Poznaniu i w Zabrzu.

"Gwiezdne Wojny Koncertowo' to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen a o odpowiedni klimat zadbają grupy kostiumowe, m.in Polish Garrison, Eagle Base czy Imperium Mocy Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko.

Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance" Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George"a Lucasa.

Bilety w cenach 120, 140, 160 i 180 zł (w zależności od miejsca) już dostępne.

_
oprac.LT

Bilety dostępne w:

Baner