Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

III Jarmark Świąteczny na Rynku Wildeckim

2017-12-09 ( sobota )
16:00-20:00
Rynek Wildecki, Poznań

Organizatorzy z ogromną przyjemnością zapraszają mieszkańców oraz sympatyków Wildy, pozostałych poznaniaków oraz coraz liczniejsze tłumy turystów na trzeci już, lokalny Jarmark Świąteczny.

Tak, jak w ubiegłych latach, w samym środku gorączki przedświątecznych zakupów, można przybyć w to jedno popołudnie - zatrzymać się w codziennym biegu przy gorącej herbacie, dźwiękach świątecznych nut, rozkoszując się przysmakami lokalnych mistrzów kuchni.

Można będzie wykonać kartki świąteczne, stroiki, porozmawiać ze sobą, pośpiewać kolędy (cóż, że wcześnie!). Pobyć chwilę razem na Rynku Wildeckim, przez który zwykle przebiega się przy okazji zakupów, może spotka się sąsiada, z którym nie ma czasu zwykle porozmawiać?
Organizatorzy zachęcają by przyprowadzić dzieci - będą dla nich specjalne atrakcje. Może znowu Rynek odwiedzi Św. Mikołaj?

_

Jeśli zajmujesz się rękodziełem, wystaw swój mini-stragan. Jeśli pieczesz najcudowniejsze pierniki, sernik, szarlotkę i chcesz się nimi podzielić - Wyślij zgłoszenie na jarmark.wildecki@gmail.com."

_
opr.LT

Baner