a

Spotkanie z Anną Cieplak w ramach cyklu Czytnik

2018-02-19 ( poniedziałek )
19:00
Trzecia Scena, Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, ul. J.H.Dąbrowskiego 5, Poznań

Obsada: MARIA RYBARCZYK, MARTYNA ZAREMBA-MAĆKOWSKA

Prowadzenie spotkania: MICHAŁ PABIAN

Bohaterka drugiej lutowej odsłony cyklu CZYTNIK za swoją debiutancką powieść pt. MA BYĆ CZYSTO została nominowana do prawie wszystkich najważniejszych krajowych nagród literackich mi. in. do Nagrody Stypendium im. Stanisława Barańczaka i Paszportów "Polityki". Jest laureatką Nagrody Conrada, Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Decyzją słuchaczy "Radiowego Domu Kultury", emitowanego w III Programie Polskiego Radia, jej powieść MA BYĆ CZYSTO zdobyła tytuł Książki Roku. Rozmowa z Anną Cieplak w Teatrze Nowym w Poznaniu skupi się na zabawnej i nostalgicznej literaturze, bazującej na gorącej tęsknocie do lat 90. XX wieku.

CZYTNIK - pod tym hasłem w Teatrze Nowym w Poznaniu odbywają się spotkania z literaturą - powieścią, opowiadaniem, dramatem, reportażem, poezją - jej twórcami, znawcami i wielbicielami, uzupełnione wybornymi aktorskimi interpretacjami najgłośniejszych tekstów ostatnich lat.

Bilety w cenie 5 zł dostępne w kasie Teatru Nowego w Poznaniu oraz on-line na stronie www.teatrnowy.pl i w serwisie www.bilety24.pl

_
opr.LT