Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Koncert zespołu hed p.e.

2018-07-06 ( piątek )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A

Zespół nadal promuje swój najnowszy album 'Forever!'

Kultowa kalifornijska grupa HED PE. Zespół powstał 1994 roku i po dziś dzień łączy punk, metal, rap i melodię w sposób niepowtarzalny i bardzo energetyczny. Mają na swoim koncie 11 albumów studyjnych w tym sporo hitów tj.: Renegade, Wake up, Bartender, Suffa, Blackout i wiele innych, które przekroczyły milion wyświetleń na znanym portalu.

W lipcu zagrają 10 koncertów w Europie w tym jeden jedyny w Polsce w poznańskim klubie "U Bazyla". Zespół przyjedzie ze swoim supportem, który zostanie ujawniony w czerwcu.

Nie zabraknie jednak polskich akcentów. W Poznaniu przed Amerykanami wystąpią numetalowcy z zespołu "Hope", których Wielkopolanom przedstawiać nie trzeba, a o ich energetycznych koncertach, krążą mocne anegdoty nawet npoza granicami naszego kraju. Podczas ich występu można spodziewać się materiału , który ma ukazać się na zapowiedzianej na ten rok plycie "NAME IT". Szerszej publicznoście dali się poznać zajmująć drugie miejsce w X edycji Must Be The Music.

Drugim polskim zespołem jest nowy wrocławski i bezkompromisowy skład "Cloud 9", który łączy rap, metal i elektronikę. W skład wchodzą członkowie takich zespołów jak: HeadUp, President Of Noise, Enblema, Splot, KdoN, czy Fayah In Da Nation.

Koncert hed pe bilety:

  •  70 zł
  • w dniu koncertu bilety na bramce w cenie 80 zł

opr.LT, akt.sw

Bilety dostępne w: