Wydarzenia na planie Pokaż na planie
joga

Letnia Akademia jogi ABC

2018-08-20 ( poniedziałek ) – 2018-08-24 ( piątek )
08:30-12:30
Studio Projekt Yoga, ul. Dominikańska 7/3, Poznań

W wakacje szkoła jogi zaprasza młodzież (od 14 r. ż) i dorosłych na Letnią Akademię Jogi ABC. Wakacje lub urlop to dobry czas na naukę jogi i poprawę swojego samopoczucia!

Tygodniowy, intensywny kurs jogi od podstaw (poziom 0) prowadzony wg systemu jogi akademickiej, klasycznej, BKS Iyengara. Po odbyciu kursu możesz swobodnie dołączyć do wybranej przez siebie grupy.

Termin najbliższego kursu: 9-13 lipca, w godzinach od 8:30-12:30.

Na zajęciach nauczysz się podstawowych asan oraz poznasz ich wpływ na zdrowie psychofizyczne człowieka. dowiesz się, czym jest oddech, medytacja i relaksacja w jodze. Nauczysz się, jak bezpiecznie praktykować jogę, aby cieszyć się zdrowiem przez długie lata, jak dostosowywać/modyfikować asany jogi w zależności od swoich potrzeb (np. skolioza, pogłębiona kifoza, pogłębiona lordoza, kolana koślawe, kolana szpotawe).

W ofercie:

  • kameralne grupy i indywidualne podejście do każdego uczestnika
  • nauka podstawowych asan jogi
  • nauka pranayamy i relaksacji
  • materiały szkoleniowe
  • dyplom

Joga akademicka jest systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technikach relaksacyjnych. Celem jogi akademickiej jest utrzymanie oraz poprawa zdrowia psychofizycznego człowieka zgodnie z koncepcją Health-Related Fitness. Wykorzystywane są przez nią te metody pracy z ciałem i umysłem, które są powtarzalne, mierzalne i doświadczalnie sprawdzone. Wykorzystywane są przez nią doświadczenia różnych szkół hatha jogi w zakresie metod i technik dających się zweryfikować naukowo.

Kurs prowadzić będą:

  • Kasia Krzysztofiak - doświadczony instruktor hatha jogi, słuchaczka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF, doświadczony praktyk hatha jogi, założycielka szkoły Projekt Joga pod patronatem jogi akademickiej.
  • Lucyna Urbańska - doświadczony instruktor hatha jogi, absolwentka Wydziału Filozofii UAM, nauczyciel w Projekt Joga
  • Olga Lisowska - doświadczony instruktor hatha jogi, psycholog i seksuolog, uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu zdrowia i jogi, nauczyciel w Projekt Joga

Zajęcia odbywać się będą w kameralnych grupach (max 10 osób). Koszt uczestnictwa w całym kursie (20 godzin praktyki) to 600 zł, 400 zł z kartą multisport.

Szkoła zastrzega sobie możliwość odwołania kursu w przypadku małej liczby chętnych.

Więcej informacji: studio@projektjoga.pl lub pod nr tel. 609627244

Zobacz projektjoga.pl/wydarzenia/103-letnia-akademia-jogi-abc