plakat

Powrót do szkoły z Pidżamersami

2018-09-01 ( sobota ) – 2018-09-02 ( niedziela )
Avenida Poznań, ul. Matyi 2, Poznań

W ciągu dnia są zwykłymi dziećmi, a w nocy odważnymi superbohaterami, którzy dbają o dobro miasta. W pierwszy weekend września (1-2.09) w Avenidzie Poznań najmłodsi będą mogli dołączyć do drużyny Pidżamersów i poznać swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Fani kreskówki zwiedzą laboratorium Romea, wskoczą do auta Kot Boya i wezmą udział w sprawnościowych szkoleniach, które przydadzą się podczas misji ratowania miasta.

Podczas dwudniowego wydarzenia dzieci będą mogły nie tylko przybić piątkę z ulubionym Pidżamersem, ale także samodzielnie stworzą maskę swoich kreskówkowych idoli i przejdą szkolenia, aby stać się jednym z nich.

Mali superbohaterowie przeżyją niesamowite przygody w specjalnych strefach tematycznych, a fani szybkich aut wezmą udział w Wielkim Wyścigu. Na miłośników nauki będzie czekać laboratorium Romea, w którym dzieci otrzymają balony, pomalują je świecącą w ciemności farbą i sprawdzą w ciemni efekt swojej pracy.

Dodatkowo podczas wydarzenia każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubionym bohaterem z kreskówki. Na uczestników gier i zabaw czekają również atrakcyjne nagrody, a wśród nich aż 150 zestawów wyprawek szkolnych.

Na weekend z Pidżamersami Avenida Poznań zaprasza w dniach 1-2 wrześniaw godzinach 13:00-19:00 do strefy na poziomie 1.

Wstęp wolny.