plakat

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty w Poznaniu

2018-09-01 ( sobota ) – 2018-09-02 ( niedziela )
Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Wielka premiera Targów Natural Beauty w Poznaniu!. Po Wrocławiu i Warszawie przyszedł czas na stolicę Wielkopolski. W dniach 1-2 września Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty odbędą po raz pierwszy w klimatycznej przestrzeni galerii handlowej Stary Browar w Poznaniu - w centralnym miejscu - pasażu na poziomie ''0'' w pobliżu instalacji Henyo-Penyo.

Natural Beauty - Targi kosmetyków naturalnych www.targinaturalbeauty.pl 1-2 września 2018 r. sobota w godz. 9:00 - 21:00 niedziela w godz. 10:00 - 20:00 Stary Browar ul. Półwiejska 42, Poznań

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty wydobędą z przyrody to, co przyciąga do niej coraz więcej Polek i Polaków. Kosmetyki naturalne cieszą się bowiem stale rosnącym zainteresowaniem. Czy jest coś, czego o nich nie wiemy? To oczywiste! Z całą pewnością po kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych sięgają konsumenci świadomi, ale i z wielką chęcią poszerzający swoją wiedzę. Targi Natural Beauty dedykowane są właśnie takim osobom. W tym temacie nie wszystko zostało jeszcze powiedziane - nadchodzące wydarzenie nieco zmieni ten stan rzeczy. Na targach Natural Beauty powitamy twórców oraz właścicieli marek kosmetycznych, którzy zjawią się nie tylko ze swoim doświadczeniem i wiedzą, ale też pełną serdecznością. Będzie możliwość zarówno zdobycia nowych informacji, jak i uściśnięcia ręki oraz wymiany zdań; to bowiem równie naturalne. Wszyscy wiemy, że w naturze występują substancje, których roli zbyt długo nie docenialiśmy, a w swojej bezpośredniej postaci doskonale służą człowiekowi. Najczęściej o wiele lepiej niż to wszystko, co zwykliśmy określać zbiorczym pojęciem "chemii". Sztuczne chwalimy, naturalnego za dobrze nie znamy! Poznajmy więc to, co sprzyja zdrowiu i pięknu w duecie. Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i - oczywiście - zrobienia unikalnych zakupów. Zbliżająca się jesień otwiera przed nami zupełnie nowe perspektywy.

Wstęp wolny!

Zobacz www.facebook.com/events/670450106630441