Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo Przystani

XXIII Otwarty Turniej Szachowy Szach-Mat

2018-10-27 ( sobota )
10:00-13:00
Przystań Artystyczna Adama Sypniewskiego, ul. Wergiliusza 47B, Poznań

Turniej adresowany jest do wszystkich bez względu na wiek - nie ma podziału na kategorie wiekowe. Jest to edycja w cyklu rocznym 2018/2019 r. składającym się z kilku turniejów, gdzie prowadzona jest także klasyfikacja generalna i wyłaniany zdobywca Grand Prix całego cyklu.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do 26.10.2018, godz. 20.00 (piątek) na adres: kontakt@przystanartystyczna.pl lub smsem na numer 667-355-741 podając imię nazwisko uczestnika, wiek oraz reprezentowany klub lub organizację, jeśli taka jest.

W ramach Grand Prix zostanie nagrodzona także najlepsza dziewczyna - szachistka oraz zespoły rodzinne składające się z 2 szachistów.
Maksymalna liczba uczestników dopuszczalna przez Organizatora to 22 osoby. W przypadku zapełnienia tej liczby miejsc przed upłynięciem terminu zgłoszeń następni będą wpisywani na listę rezerwowych uczestników mogących wziąć udział w Turnieju tylko w sytuacji zwolnienia się miejsca.
Wpisowe: 10 zł (na miejscu na pół godz. przed rozpoczęciem Turnieju). Zwolnieni z wpisowego są uczestnicy zajęć szachowych w Przystani Artystycznej. 
III Cykl turniejowy prowadzą sędziowie szachowi: Leon Miklosik oraz Wojciech Matuszak.

Zobacz www.facebook.com/przystanartystyczna.adamasypniewskiego/