Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Trening pracy zespołowej - szkolenie

2018-12-15 ( sobota )
09:00-13:00
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46 , Poznań

Szkolenie zarówno dla tych, którzy pracę zespołową traktują jak zło konieczne, jak i dla tych, którzy czerpią z niej niekłamaną satysfakcję. Uczestnicy dowiedzą się, jakie mechanizmy i role zespołowe kreują się w grupach i w jaki sposób je kształtować. Dzięki szkoleniu, lepiej też będzie można zrozumieć nie tylko siebie, ale też swoich kolegów, dowiedzieć się, w jaki sposób naturalne predyspozycje wpływają na zachowania w zespole i jak wykorzystać je do świadomego budowania kariery.

Trening pracy zespołowej to świetna zabawa, pozwalająca uczestnikom na spontaniczne reakcje, a jednocześnie niezwykle pouczająca i otwierająca na nową wiedzę. W trakcie tego szkolenia na pewno nikt nie będzie się nudził! Zamiast projektora i tradycyjnej "podkówki" ze stołów, organizatorzy proponują inspirujący scenariusz, w którym uczestnicy pracują wykorzystując takie materiały, jak balony, deski, włóczkę...

Ze szkolenia mogą skorzystać zarówno osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak i młodsi specjaliści. Szkolenie oparte zostało o teorię ról zespołowych dr M. Belbina, wspierających efektywną pracę i lepsze relacje z grupą. Zaproponowany scenariusz oparty został o wieloletnie doświadczenie trenerów - szkolenie prowadzone jest od 2011 roku, dotychczas wzięło w nim udział kilka tysięcy uczestników. Szkolenie będzie miało formę gry symulacyjnej połączonej z wprowadzeniem teoretycznym i zakończonej podsumowaniem od trenerów. Całość potrwa 4 godziny.

Zobacz ppnt.poznan.pl/trening-pracy-zespolowej-szkolenie/