fot. ALT OPEN

ALT OPEN by Tecnifibre

2019-02-24 ( niedziela )
11:00
Park Tenisowy Olimpia Warmińska 1, 60-995 Poznań

Cykl turniejów tenisowych dla amatorów ALT OPEN by Tecnifibre to szansa konfrontacji z zawodnikami największej w Polsce Amatorskiej Ligi Tenisowej, która od 2012 roku jest rozgrywana na kortach Parku Tenisowego Olimpia.  Turniej odbywa się w kategorii mężczyzn OPEN i mogą w nim uczestniczyć amatorzy z całej Polski, ale także byli zawodnicy z minimum 7-letnią karencją, jednak nigdy nie grający w rozgrywkach tenisowych na poziomie seniora.

Za udział w każdym turnieju zawodnicy otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej, której kolejność będzie decydować o rozstawieniu w następnych imprezach oraz miejscu w klasyfikacji na zakończenie letniego cyklu.

Wpisowe za udział w turnieju singlowym w sezonie zimowym 2018/19 wynosi 90 zł i gwarantuje rozegranie co najmniej dwóch meczów (turniej główny oraz turniej pocieszenia). Dla wszystkich uczestników imprezy zapewniane są ciepłe i zimne napoje, owoce oraz ciepły posiłek. Najlepsi zawodnicy w danym turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki  od Partnerów PTO. Dla czołowych uczestników klasyfikacji końcowej ALT OPEN by TECNIFIBRE przewidziano puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe od Partnera cyklu - firmy TECNIFIBRE.

Więcej informacji na : http://parktenisowy.pl/