Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

I Ty możesz komuś uratować życie! - warsztaty dla seniorów

2019-03-07 ( czwartek )
11:00-14:00
Centrum Bukowska, ul. Bukowska 27/29, Poznań

Warsztat z zakresu pierwszej pomocy dedykowany seniorom. Podczas warsztatu uczestnicy zdobędą informacje o podstawach pierwszej pomocy, dowiedzą się, jak prawidłowo wzywać pomocy, jak użyć defibrylatora, jak udrożnić drogi oddechowe. Przekonają się, że nie trzeba dużej siły i supersprawności, by prawidłowo prowadzić pośredni masaż serca - jedyny skuteczny sposób ratunku w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia. Podczas warsztatu dużo uwagi poświęcone zostanie rozpoznaniu i działaniu w przypadku wylewu, udaru, ostrego zespołu wieńcowego (zawał), drgawek, epilepsji. Będzie także rozmowa o profilaktyce - cukrzycy, choroby krążenia, choroby niedotlennej.

Na warsztat obowiązują zapisy: mailowo kontakt@akceptacja.org.pl, telefonicznie 667863841 albo osobiście - Centrum Bukowska, ul. Bukowska 27/29 - można zgłoszenie przekazać w recepcji.

Liczba miejsc ograniczona Udział w warsztacie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez uczestnika/czkę na wykonywanie dokumentacji fotograficznej prowadzonego warsztatu i umieszczanie zdjęć na stronach fundacji i profilach prowadzących.

Zobacz akceptacja.org.pl/jestesmydlawas/?page_id=1708