Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Gramy u siebie - Molk / Nohono / Nieme Kino / Calei

2019-05-25 ( sobota )
20:00
CK Zamek, Sala Wielka, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Gramy u siebie - Molk/Nohono/Nieme Kino/Calei

MOLK to wyraz, którego nie ma w żadnym słowniku. To próba wypracowania nowego, własnego brzmienia na przecięciu elektroniki, R'n'B, dream popu i skandynawskiego chłodu. W 2018 roku zespół MOLK znalazł się na liście "Brand new of 2018" portalu Brand New Anthem oraz zagrał na festiwalu Spring Break. Aktualnie muzycy kończą pracę nad nowym materiałem, którego producentem jest Bartosz Szczęsny.
https://www.facebook.com/wearemolk/

NOHONO to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. Jej skład tworzą osobowości o bardzo zróżnicowanej przeszłości artystycznej, łączące ze sobą wiele dziedzin sztuki. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego.
NOHONO na scenie to mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych w oparciu o technologię 3D mappingu. Wszystkie te elementy tworzone na żywo podczas występu sprawiają, że dźwięk i światło przestają być osobnymi elementami, łącząc się w spójną całość. Zespół miał okazję grać na wydarzeniach takich jak: Spring Break Festival, Kaskada Festival, Summer Contrast Festival, Juwenalia Poznań, Sofar Poznań, supportował m.in. Darię Zawiałow oraz Pillowtalk.
https://www.facebook.com/nohonoX/

NIEME KINO - śą tacy, którzy twierdzą, że to konceptualna poezja śpiewana... Inni mówią, że to muzyka nawiązująca do twórczości Zdroju Jana, kultowej formacji z lat sześćdziesiątych. My piszemy o sobie tak: Nieme Kino to powstała w połowie 2015 roku formacja artystyczna tworząca muzykę z pogranicza piosenki autorskiej, bluesa i muzyki alternatywnej, łącząca świat instrumentów akustycznych ze światem muzyki elektronicznej często w bardzo psychodelicznych klimatach. Niebanalne teksty i eksperymentalne saksofony w bardzo smutnym, wzbogaconym elektroniką wydaniu. Nieme Kino to w założeniu połączenie trzech sztuk: filmu, muzyki i fotografii w jednym przedstawieniu artystycznym.  W listopadzie 2018 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt.: "Najsmutniejsze auto w okolicy". Utwór Siedem z tejże właśnie płyty dotarł do pierwszego miejsca na liście przebojów Aferzasta na antenie poznańskiego Radia Afera.
https://www.facebook.com/NiemeKinoBand/

CALEI - zespół w składzie Bartosz Misiaczyk (perkusja), Adam Pietrowicz (gitara), Michał Janczewski (bas, gitara), Michael Griffiths (wokal, klawisze, gitara) powstał w 2018 roku, gra rocka z dużą ilością elektroniki. Dotychczas wydali promocyjną EPkę i zagrali kilka koncertów.

Wstęp 20 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Zobacz ckzamek.pl