Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Warsztat: Nie "dla" a "z". Miejsce i rola publiczności w projektach

2019-06-12 ( środa )
17:00
Sala Prób, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Warsztat o tym, jak budować relację z odbiorcami realizowanych przez nas działań, włączać ich do naszych aktywności i tworzyć trwałą wspólnotę. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, czym jest jakościowy rozwój publiczności, jak pracować z otoczeniem i, w którym momencie kończy się projekt? Warsztatowo spróbujemy naszkicować możliwe formy aktywizowania osób, do których skierowany jest nasz projekt.

Bartek Lis - socjolog, doktor nauk społecznych, badacz społeczny. Specjalista ds. projektów społecznych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu: m.in. koordynator programowy III NieKongresu Animatorów Kultury oraz autor projektu ZAMEK OTWARTY. Od 2015 roku współpracujący z Fundacją Impact Audience, w ramach której pracuje z instytucjami kultury nad budowaniem stałej relacji z publicznością. Od 2012 roku współpracownik Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" jako badacz, ewaluator i edukator. W latach 2012 - 2017 kurator projektów społecznych w Muzeum Współczesnym Wrocław.

Wydarzenie realizowane w ramach cyklu "Zamkowy Narzędziownik - szkolenia otwarte" organizowanego przez Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. 

Bilety w cenie 10 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: