Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat - magiczny dywan

Magiczny dywan - zajęcia dla rodzin z dziećmi w wieku 3-5 lat

2019-06-15 ( sobota )
10:30
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

15.06.2019 r., godz. 10.30 i 12.00.

Kim byli pierwsi odkrywcy Ostrowa Tumskiego? Jakie emocje towarzyszyły im podczas wyprawy na wsypę? Magiczny dywan przeniesie uczestników do czasów pierwszych mieszkańców Ostrowa. Przed nimi Wielka wyprawa przez rzeki i puszcze! Barwny dywan, niezwykłe postaci, przygody i bardzo stara wyspa pełna opowieści. Czego więcej potrzeba do dobrej zabawy?

W trakcie zajęć dzieci zdobędą nowe umiejętności, przydatne do poznawania świata. Dla rodziców zajęcia będą okazją do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi, a także inspiracją do zabawy edukacyjnej, wspierającej ich rozwój.

Zajęcia odbywają się w terenie na Ostrowie Tumskim. Zbiórka w holu głównym Bramy Poznania.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, jednak Brama Poznania zaprasza do udziału rodziny zarówno polskie, jak i obcokrajowców mieszkających w Poznaniu. Język wykorzystywany na zajęciach jest uproszczony, a formuła zajęć opiera się o zabawę. Tegoroczna edycja Magicznego dywanu powstała przy współpracy z Migrant Info Point.

Zajęcia bezpłatne. Chęć udziału w zajęciach należy wcześniej zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres edukacja@bramapoznania.pl Udział w zajęciach jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną.  

Odbiorcy: rodziny z dziećmi w wieku 3-5 lat, w zajęciach aktywnie uczestniczą również dorośli opiekunowie. Czas trwania: ok 45 min.

Szczegółowe informacje o zajęciach pod numerem telefonu: 61 647 7625.