Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Baner: 5 osób bawi sie przy piwie.

Poznańskie Targi Piwne

2019-11-15 ( piątek ) – 2019-11-16 ( sobota )
MTP, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego), Poznań

Poznańskie Targi Piwne 2019 to przede wszystkim doskonała zabawa, edukacja i wyjątkowe smaki, które na długo pozostają w pamięci. Podczas najbliższej edycji swoją piwną ofertę zaprezentuje ponad 60 browarów i dystrybutorów. Z blisko 500 kranów poleje się ponad 700 różnych piw, cydrów i miodów pitnych. - mówi Grzegorz Stachurski, organizator PTP 2019.
Impreza dla miłośników i pasjonatów smaku rzemieślniczego piwa Siódma edycja Poznańskich Targów Piwnych oraz trzecia edycja Street Food Spot. Do dyspozycji gości będą dwie hale wypełnione najlepszym piwem oraz wyśmienitym jedzeniem.
Piwo - najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy ma wiele różnych odsłon. Może być orzeźwiające lub o obfitym słodowo-chmielowym smaku. Słomkowo-żółte lub ciemno-bursztynowe. Warzone w sposób tradycyjny lub z dodatkiem miodu, owoców, przypraw, czy nawet warzyw co ma znaczący wpływ na jego aromatyczno-smakowy profil.

Na Poznańskich Targach Piwnych jak co roku nie zabraknie atrakcji! Jedną z nich jest Poznańska Piwna Mila, która odbędzie się w sobotę, 16 listopada. Przed uczestnikami 1600 metrów do przebiegnięcia, a na trasie obowiązkowe 4 przystanki na małe piwo.
Podobnie jak w ubiegłych latach skorzystać będzie można z usług profesjonalnego barbera i fryzjera. Podczas gdy gość delektuje się piwem, barber może zająć się pielęgnacją włosów i brody. To część kampanii Movember Polska organizowanej przez Fundację "Kapitan Światełko", której celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie męskich chorób. W ramach akcji Movember panowie, w trakcie PTP, będą mieli okazję zrobić badania USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania. Do punktu z badaniami można podejść nawet z piwem w ręce!
Stały program obejmuje m.in. Piwną Maturę, naukę origami, a strefa planszówek oferować będzie szeroki wybór gier.

Zobacz www.facebook.com/events/354540102119129/