Zakopower - Mikołajkowy Koncert Marzeń

2019-12-05 ( czwartek )
18:00-21:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

5 grudnia zespół Zakopower wprowadzi nas w magię świąt, zaprezentuje niezwykłe aranżacje i wspaniałe wykonanie kolęd i pastorałek, tych znanych i mniej znanych. Będzie nastrojowo i energetycznie!

To koncert wyjątkowy, oprócz uczty dla ucha i wspólnego kolędowania będzie bowiem okazja, by spełnić dziecięce marzenia. Zaprezentujemy Państwu nasze Laboratorium Pasji - dzieci, które je tworzą, na co dzień wiele godzin spędzają na rehabilitacji i terapiach, by pójść krok dalej. To dzieci m.in. z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, spektrum autyzmu, dystrofią mięśniową. Nie zapominają jednak o swoich marzeniach, a my pomagamy im je realizować.

Całkowity dochód z biletów przeznaczony zostanie na wspieranie wszechstronnego rozwoju niepełnosprawnych dzieci: m.in. realizowanie ich pasji, spełnianie kolejnych marzeń, rozwijanie talentów, a także wsparcie idei Banku Mleka Kobiecego w Poznaniu, który jest szansą dla tych najsłabszych na lepszy start i szybszy powrót do domu. Pozwólmy, by góralskie dźwięki otworzyły nasze serca na potrzeby i marzenia innych..

Zobacz www.facebook.com/events/899689487074373/