baner

Muzyka Polskich Seriali - UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

25.01.2020
17:00

BILETY NALEŻY ZWRACAĆ W PUNKTACH ICH ZAKUPU
ZA OKAZANIEM DOWODU NABYCIA

Ten koncert z pewnością przez długi czas był wyczekiwany przez sympatyków muzyki filmowej. Tym razem na dużej scenie, przy udziale blisko 60 osobowej Orkiestry Collegium F, zaprezentowana zostanie muzyka z niezwykłych polskich seriali. Oprawie towarzyszyć będą wspaniali wokaliści, którzy zachęcą do wspólnego śpiewania oraz materiały i wizualizacje multimedialne wyświetlane na wielkim kinowym ekranie LED.

W repertuarze koncertu znajdzie się muzyka z polskich seriali, począwszy od pereł z lat 50, a skończywszy na współczesnych dużych produkcjach. Nie zabraknie tytułów takich jak: 40-latek", "Stawka większa niż życie", "Czterej Pancerni i Pies", "Janosik" "Wojna domowa", "Czas Honoru", "Rodzinka.pl" i wiele innych.

"Muzyka Polskich Seriali" przywróci nam wiele wspomnień i wzbudzi szereg emocji z młodzieńczych lat. Dzięki niej będzie możliwość wcielenia się w postać brawurowego Janosika, będzie też można ratować świat w roli porucznika Hanssa Klosa, a z porucznikiem Borewiczem rozwiążemy niejedną kryminalną zagadkę z czasów PRLu. Czterdziestolatkowie wczują się w rolę inżyniera Karwowskiego i kto wie, może na scenie pojawi się sam Szarik.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: