baner

Koncert - Tribute to Queen - Queen Machine

2020-03-04 ( środa )
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Zespół Queen Machine powstał w 2008 roku, zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz... jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii.

Muzycy na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis - odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu "We will rock you", regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.

W trakcie barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury'ego lider bandu oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.

Każdy z koncertów Queen Machine to energetyzujące show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak "I want to break free", ale też oddające hołd legendzie Queen za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: "Love of my Life", "Bohemian Rhapsody" i wielu innych niezapomnianych utworów.

Otwarcie bram: 18:00.

Bilety w cenach 139, 179 i 209 zł (w zalezności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: