Dłoń. Trzy palce: kciuk, środkowy i serdeczny połączone, mały wyprostowany. Dłoń na tle pnia drzewa.

Drzewa i mudry

2020-06-03 ( środa )
Cytadela Poznańska

Uczestnicy spotkają się pod Drzewami, by korzystając z ich dobroczynnego wpływu na ludzi, medytować, praktykując mudry, zwane jogą dłoni, a w sanskrycie oznaczające pieczęć. Są to gesty, których praktykowanie jest uznawane na Wschodzie za dobroczynne przy różnych schorzeniach, stanach nierównowagi, napięcia. Podczas kursu uczestnicy zapoznaja się z kilkoma mudrami, korzystnymi w różnych sytuacjach. Praktyka została przekazana instruktorowi podczas dwuletniego kursu przez Swami Abranfalvę.

Liczba miejsc ograniczona do 7. Obowiązuje kolejność zapisów. W przypadku skrajnej niepogody organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania zajęć poprzez informację dla zakwalifikowanych Uczestników, przesłaną na adresy e-mail Uczestników najpóźniej 2 godziny przed zaplanowanym początkiem zajęć. Na zajęcia należy zabrać matę lub poduszkę do siedzenia, wygodną odzież i obuwie. Zaopatrzyć się należy w naturalny środek przeciwko komarom, kleszczom itp. Warto zabrać butelkę z wodą i drobną przekąskę.

Podczas zajęć nie używa się telefonów i podobnych urządzeń. Obowiązują zasady dystansu społecznego - zachowanie wymaganej odległości co najmniej 2 metrów. Spotkanie jest zgodne z wytycznymi, dotyczącymi organizacji zajęć w otwartej przestrzeni.

Proponowana odpłatność 15 zł (lub 10 zł - ulgowa).

Zapisy: czcicieledrzew@wp.pl Organizatorzy proszą o podanie imienia i nazwiska. Po zakwalifikowaniu przesyłają Uczestnikom dokładne miejsce zbiórki.