Zdjęcie przedstawiające ludzi ćwiczących jogę w parku.

Darmowe sesje jogi i treningi w Parku Starego Browaru

2020-06-16 ( wtorek )
18:00
Poznań, Półwiejska 42

Rusza cykl wydarzeń "Lato w Parku"

Po tygodniach spędzonych w domu, bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy spragnieni aktywności na dworze i spotkań na piknikowym kocu. W centrum Poznania nie ma lepszego miejsca relaksu i rekreacji niż zielony Park Starego Browaru! Już w tym tygodniu rozpoczyna się cykl bezpłatnych sportowych wydarzeń organizowanych przez Stary Browar i klub Harder - sesje jogi i treningi siłowe "pod chmurką".

 Pierwsza otwarta sesja jogi odbędzie się we wtorek, 16 czerwca, o godz. 18:00. Kto jeszcze nie czuje się pewnie na siłowni, ucieszy się też z czwartkowych treningów na parkowym trawniku. Pierwszy odbędzie się 18 czerwca o 18:00. Do współpracy przy organizacji zajęć sportowych w Parku zaprosiliśmy profesjonalistów - trenerki i trenerów Harder - klubu fitness, który swoją siedzibę ma u nas, w Browarze - mówi Marta Kabsch, PR manager Starego Browaru. Treningi w Parku to doskonała okazja, żeby ćwiczyć pod okiem instruktorów, do tego w bezpiecznej przestrzeni, na otwartym powietrzu. Miejsca jest tak dużo, że uczestnicy bez problemu zachowają odpowiedni dystans. Zajęcia sportowe w Parku są bezpłatne. Organizatorzy proszą o przyjście w wygodnym stroju oraz przyniesienie własnych mat na ćwiczenia jogi. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, do końca sierpnia.

Lato w mieście - na leżaku

 To dopiero początek początek atrakcji przygotowanych przez Stary Browar w ramach akcji "Lato w Parku". Nawet jeśli wakacyjne miesiące będziemy musieli spędzić w mieście, tutaj poczujemy się jak na urlopie. Będzie kulturalnie, sportowo, relaksująco, rodzinnie - zapewnia Marta Kabsch. Już za kilka dni w Parku Starego Browaru do dyspozycji klientów będą leżaki. Ich pojawienie się to co roku symboliczny początek lata w mieście. W lipcu powróci uwielbiane przez poznaniaków plenerowe kino w Parku. Stary Browar wkrótce ogłosi repertuar, a już teraz potwierdza, że seanse odbywać się będą tradycyjnie we wszystkie środowe wieczory lipca i sierpnia.

Co jeszcze będzie można robić w tym sezonie w pięknym browarowym parku? We współpracy z właścicielami knajpki Kwiaciarnia Bistro i Bar przygotowujemy premierowe wydarzenie kulinarne - zdradza Marta Kabsch. Już teraz można korzystać z uroków ogródków restauracyjnych na Dziedzińcu, gdzie skosztować można potraw z wielu zakątków świata - Japonii, Korei, USA czy nowoczesnej kuchni polskiej. Już niedługo swoje progi otworzy tu zupełnie nowa włoska restauracja. Jedzenie to teraz namiastka dalekich podróży, których będzie nam latem brakować. Nasi szefowie kuchni zadbają, żebyśmy poczuli się jak na egzotycznych wakacjach!

Tego lata w Parku odbędą się także po raz kolejny imprezy sportowe: dziecięcy Survival Race Kids oraz charytatywny bieg sztafetowy Miejska Mila. Stary Browar szczegóły dotyczące wszystkich letnich wydarzeń publikuje na profilu na Facebooku.

Zajęcia sportowe w Parku z instruktorami klub Harder

Sesje jogi - wtorki, godz. 18:00, start: 16 czerwca

Treningi siłowe - czwartki, godz. 18:00, start: 18 czerwca

Wstęp wolny, w razie niepogody zajęcia nie odbędą się