grupa chłopców walczy na trawie, 2 odpoczywa w canoe.

Ultimate Playground - Młodzieżowe półkolonie

06.07 – 17.07.2020
08:00 17:00

Ultimate Playground  to plac zabaw dla wszystkich którzy nie planują nudzić się w wakacje. 

W programie: zajęcia sportowe, kreatywne oraz odpoczynek, wielki games room,  mangowa biblioteka, mecze Juggera - walki na miecze piankowe, gry i zabawy zespołowe, Chilloutownia, Wycieczka nad jezioro i wiele wiele innych. Baw się, rozwijaj, poznawaj nowych ludzi. Lato w mieście nie musi być nudne!

Organizatorzy zapewniają: wyżywienie (dwudaniowy obiad i podwieczorek), napoje (woda oraz woda z sokiem),  do dyspozycji cały sprzęt opisany w atrakcjach półkolonii,  opiekę w godz. 8:00-17:00, zajęcie odbywają się od godz. 9:00-17:00, opiekę wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry.

Zgłoszenie imprezy w Kuratorium Oświaty, wpis do Rejestru Organizatorów Ruchu Turystycznego Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Organizator ma ubezpieczenie NNW, obowiązuje ubezpieczenie szkolne, jeśli dziecko nie jest ubezpieczone to należy na czas półkolonii dziecko ubezpieczyć. 

Półkolonia będzie się odbywać na ulicy Kościerzyńskiej 74/76 w budynku szkolnym oraz na boisku należącym do szkoły. Dojazd z ogrodów jednym autobusem.

Zapisy: W formularzu na stronie organizatora lub pod numerem telefonu 697 092 062

Cena: 529 zł

Zniżka dla rodzeństwa lub osób zapisanych na dwa turnusy

Organizator gwarantuje zwrot wpłat w przypadku odwołania półkolonii z powodu epidemii.

Zobacz www.tpak.pl/