Bilon i banknoty na stole.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które prowadzą fundację, stowarzyszenie, spółdzielnię socjalną, spółkę non-profit i działają na rzecz mieszkańców miasta Poznania, na bezpłatne szkolenie: Fundraising dla organizacji pozarządowych

Gdzie? Platforma spotkań online

Kiedy? 20 października (wtorek) o godz. 13:15

Zastanawialiście się kiedyś jak finansować realizację celów statutowych waszej organizacji poza dotacją publiczną? Fundraising - czyli zbieranie funduszy od osób prywatnych i firm może być pomocny. Podczas szkolenia prowadzący opowiedzą czym jest, a czym nie jest fundraising i jak efektywnie go wdrożyć w swojej organizacji.

Szkolenie poprowadzą: Aneta Badzińska - Prezes Fundacji Niesiemy Nadzieję i Wiceprezes Fundacji Pstryk. Studentka studiów podyplomowych MBA zrealizowała kilkanaście małych i dużych projektów fundraisingowych. Paweł Dawidziak - Prezes Zarządu Stowarzyszenia I love Ziemek - Twórca Centrum Pozytywnej Energii w Poznaniu, które stworzył dzięki współpracy z wieloma firmami i doświadczeniu w fundraisingu. Justyna K. Ochędzan - Prezes Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych, doradca ds. rozwoju organizacji pozarządowych, managerka z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w zagadnieniach prawnych, finansowych oraz procesach konsultacyjnych i rzeczniczych.

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie https://wrk.org.pl/20-10-2020-szkolenie-online-fundraising-dla-organizacji-pozarzadowych/ Wydarzenie na Facebooku. Działania poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu prowadzonego przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków własnych WRK.

Zobacz https://wrk.org.pl/20-10-2020-szkolenie-online-fundraising-dla-organizacji-pozarzadowych/