Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

PowerPoint kontra Sway - szkolenie z programów do przygotowywania prezentacji

2020-11-19 ( czwartek ) – 2020-11-26 ( czwartek )
18:00-20:30
szkolenie online

Szkolenie dotyczy dwóch programów do przygotowywania prezentacji. Dwa podobneprogramy, ale dwa różne sposoby tworzenia oraz dwa różne sposoby udostępniania. Sam wybierz i zdecyduj, która program będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Blok dotyczący programu PowerPoint będzie zawierał najciekawsze i bardziej zaawansowane zagadnienia dotyczące tworzenia prezentacji w tej część pomijamy część podstawową programu PowerPoint. Blok dotyczący programu Sway zaczynamy od początku pracy w programie. Sway jest darmowym programem firmy Microsoft dostępnym dla każdego.

Czas trwania:

  • 2 dni po 2,5 godziny

Data szkolenia:

  • 19, 26 listopad od 18:00 do 20:30

ZAPISY:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=CZPvPDVVGEmoiomfrhD5CK7Fqbu-PWROjTRz-WfXfs1UOEpLWk9aRlUwN1VRU1lZMzI2ODdNSFI5TS4u

Szkolenie odbędzie się za pomocą aplikacji Teams

Program PowerPoint

  1. Czy PowerPoint to program, za pomocą którego można efektownie prezentować informacje? Szkolenie rozpoczynamy od poznania słabych i mocnych stron PowerPointa:
  • Czym charakteryzują się prezentacje w PowerPoint

PowerPoint - siła w prostocie, czyli wady i zalety programu

  • Multimedialne możliwości PowerPoint

Program Sway

Darmową aplikacja wchodzącą w skład oprogramowania w chmurze firmy Microsoft, która umożliwia tworzenie witryn internetowych na podstawie gotowych szablonów. Poznasz podstawową różnicę między Sway a PowerPointem, dowiesz się jak tworzyć treść w Sway jakie je rozbudowywać oraz poznasz możliwość Sway. Sway to prezentacja w formie strony internetowej, pokażemy Tobie różne sposoby udostępniania prezentacji.