.

Szkolenie online z programów Pakietu Biurowego MS Office od podstaw.

12.11 – 16.12.2020
18:00 20:30

MS OFFICE OD PODSTAW - EXCEL, WORD, POWERPOINT ORAZ TEAMS.

Nauka programów MS Office na realnych przykładach codziennej pracy biurowej, czyli nauka poprzez praktyczne wykorzystanie programów MS Office.

Szkolenie skierowane do osób chcących podnieś swoje umiejętności komputerowe z pakietu biurowego MS Office a w tym między innymi Excel, Word, PowerPoint oraz Teams, który w ostatnim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych programów, wykorzystywany do pracy zdalnej.

Podczas szkolenia wcielimy się w postać Pani Hani, która jest właścicielem piekarni i musi zmierzyć się wyzwaniem jakim jest otwarcie tuż obok, nowej piekarni, która stanowi poważne zagrożenie dla istnienia piekarni Pani Hani, którą prowadzi od ponad 10 lat. Podczas szkolenia będziesz musiał się zmierzyć z problemem i pomóc Pani Hani przygotować atrakcyjną ofertę dla Klientów Pani Hani tak aby nie straciła klientów w tym celu wykorzystasz możliwości programu PowerPoint. Przygotujesz wzory umów dla firm z którymi będzie podpisywać umowy Pani Hania na dostarczenie kanapek dla pracowników.Natomiast nauka programu Excel będzie się odbywać podczas ćwiczeń i prac związanych z przeprowadzeniem inwentury, obliczaniu kosztów i zysku piekarni oraz symulacja założeń związanych z rozwojem piekarni.

Skoro są zadania to musi być i konkurs. Wygrywa osoba, która przygotuje najbardziej atrakcyjną ofertę tak aby piekarnia przyniosła jak największy dochód.Zwycięzca zostanie wybrany przez wszystkich uczestników szkolenia.Dla zwycięzcy - nagroda niespodzianka.

Dla osób chętnych w ostatnim dniu pomoc przy tworzeniu CV z wykorzystaniem programu Word.

Prosimy o rozważne zapisywanie się na szkolenie.Szkolenie w formie warsztatowej, zadania oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania. W celu otrzymania certyfikatu wymagane jest 70% obecności na szkoleniu oraz aktywny udział.

10 spotkań on-line na żywo. Jeżeli nie posiadasz programów MS Office na swoim komputerze daj nam znać. Poinstruujemy Ciebie jak pobrać 30 dniową wersję próbną tak abyś mógł aktywnie uczestniczyć w szkoleniu.

Wymagania dotyczące znajomości obsługi komputera: podstawowa wiedza tzn., jeżeli sprawnie obsługujesz internet to będą już to wystarczające umiejętności. Szkolenie jest od podstaw także nie jest wymagana znajomość programów MS Office.

Zapisy na szkolenia poprzez formularz, liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów. Zapisy do 10 listopada.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=CZPvPDVVGEmoiomfrhD5CK7Fqbu-PWROjTRz-WfXfs1UQU5EU1ZKUUpJTzJWR0Q2QTJEWlFVM05YNy4u

1 DZIEŃ - Wprowadzenie

12 listopada od 18:00 do 20:30

Zapoznanie się oraz wprowadzenie do tematyki szkolenia. Czyli o tym jak i z kim będziemy pracować oraz omówienie tego co będziemy robić.

DZIEŃ 2- Narzędzia do pracy zdalnej - Teams

18 listopada od 18:00 do 20:30

DZIEŃ 3 oraz 4- MS Word

20, 25 listopada od 18:00 do 20:30

DZIEŃ 5 oraz 6- PowerPoint

27 listopad 2 grudzień - od 18:00 do 20:30

DZIEŃ 7, 8, 9- Excel

4, 9, 11 grudzień od 18:00 do 20:30

Dzień 10 - Zakończenie szkolenia

16 grudnia od 18:00 do 20:30

Wspólne podsumowanie zdobytej wiedzy.

Szkolenie jest finansowane z budżetu Miasta Poznania